شما اینجا هستید: ادامه اخبار معاونت اطلاعیه معاونت فرهنگی و دانشجویی در خصوص پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ورودی 1398
 
 

اطلاعیه معاونت فرهنگی و دانشجویی در خصوص پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ورودی 1398

نامه الکترونیک چاپ

بسمه تعالی

ضمن تبریک ورود نودانشجویان عزیز به دانشگاه صنعتی امیرکبیر (مادر دانشگاه های صنعتی کشور)، به منظور آشنایی و سهولت در استفاده از خدمات معاونت فرهنگی و دانشجویی، لینک ها و نکات زیر حضورتان اعلام می گردد:

- در تمامی لینک های زیر نام کاربری، شماره دانشجویی و رمز عبور کد ملی دانشجو است.

- به دانشجویان عزیز توصیه می شود به منظور رعایت مسائل امنیتی، پس از ورود به سامانه ها رمز عبور خود را تغییر دهند.

- به منظور رزرو غذا به سامانه مدیریت امور دانشجویی (سماد) به نشانی samad.aut.ac.ir مراجعه فرمایید. (آموزش رزرو غذا)

- برای استفاده از امکانات مجموعه ورزشی دانشگاه (استخر، سالن بدنسازی و ...)، به سامانه اماکن ورزشی دانشگاه به نشانی: sport.aut.ac.ir مراجعه نمایید.

- دانشجویان متقاضی خوابگاه بجز ساکنین استانهای تهران و البرز، می توانند جهت انجام پیش ثبت نام به لینک انتهای صفحه مراجعه نمایند.

- اخبار مربوط به نحوه و زمان انجام طرح پایش سلامت جسم و روان، متعاقبا از طریق سامانه چاوش به اطلاع می رسد. دانشجویان گرامی مستحضر باشند بنا بر مصوبه هیات محترم رئیسه، انجام طرح پایش سلامت جسم و روان توسط دانشجو لازم الاجراست. چنانچه دانشجویی در بازه زمانی ای که در آینده اعلام خواهد شد، در طرح فوق شرکت نکند، پورتال آموزشی وی بسته شده و ثبت نام آموزشی ترم دوم ایشان غیرممکن خواهد شد. لذا خواهشمند است به منظور جلوگیری از ایجاد هر گونه مشکل در این خصوص، مطابق با اطلاعیه ها و دستورالعمل بعدی اقدام نمایید.

- ویراست چهارم منشور حقوق دانشجویی (شهریور 98) حاوی حقوق و تکالیف دانشجویان، تنها مرجع رسمی تعیین کننده سطح بهره مندی از امکانات و خدمات حوزه امور دانشجویی می باشد.

منشور حقوق دانشجویی

- مرجع رسمی اطلاع رسانی در دانشگاه سامانه چاوش می باشد. لذا به دانشجویان گرامی توصیه می شود به منظور اطلاع از اخبار و اطلاعیه های دانشگاه، اپلیکیشن چاوش را بر روی تلفن های همراه خود نصب نمایند.

پیش ثبت نام خوابگاه

با آرزوی توفیق- معاونت فرهنگی و دانشجویی